Xamera Душеци Анти се Лизга Под Тепих 3D Лента Моделот Печатење Doormat за Бања, Кујна Влезот Килими Дома Decoration40x60 50x80cm
Ново - 49 %

Xamera Душеци Анти се Лизга Под Тепих 3D Лента Моделот Печатење Doormat за Бања, Кујна Влезот Килими Дома Decoration40x60 50x80cm

Залиха
DEN 576.00
DEN 294.00
Износот:


2017 Нов Дом Оркестарот Геометрија Печати Теписи Не се лизга Кујна Килими за Дома Дневна Соба патосници
Производ Функција : -Главни Материјали : Пред страна : Чувствува; Задната страна : Анти-лизга гумени Околу Димензии : 40x60cm 50x80cm -Не-токсични, без мирис, без варијанта, не се лепливи,перат,носат-отпор -Тоа може да се користи во влезна врата,подот,кујна,купатило,спална соба,дневна соба,балкон,канцеларија и слично-абсорпција на Вода, прашина собирање,Не се лизга перформанси е добро. ние сме Фабрика, имаме многу стил можете да изберете ,cusion залив и душеци итн ... Испраќање & Превозот Нашите производи се многу соодветни, ве молиме остатокот увери купувањето, ние веднаш ќе ви испраќаат.
1.Поради Политика, ве молиме дај ни вашиот полно име ако сте Русија. Ви благодариме на соработката.
2.Објектот ќе биде предаден во рок од 2-5 работни дена од денот на приемот на плаќање.
3. Доколку трансакцијата е во Хонг Конг и Кина јавен празник, ракување со времето ќе биде одложен. Ве молиме да се разбере.
4.Ако не сте ја прими стоката во рок од 45 дена, pls дозволете ни 3-5 работни дена за проверка undelivered пакети пред ние ова прашање ќе се наплата. Благодарение Врати & Наплата Сите предмети ќе бидат прегледани пред превозот,но не може да се некои неисправни оние испратени до вас, за безгрижно операција.Ве молиме не грижете се,ние обезбеди апсолутно обезбедени по продажба на услуги за да ги заштитите вашите интереси. 1. 7 дена без причина се врати и наплата на услуга за совршен предмети.Само барање товар на полнење и не demaging на производи. 2. Се врати и наплата на услуга за неисправни предмети.Разговор со нас со слики,а потоа изберете размена на нови или пари за враќање на средствата. Потврда и Повратни информации Вашите позитивни повратни информации е многу важно за нас. 1.Ако сте задоволни со производи и услуги,ве молиме да ни остават сите 5-ѕвезда повратни информации.
2. Ако имате било unsatisfy или се жалат,ве молиме контактирајте со нас пред негативен фидбек.Нешто со решение.

Декларираните карактеристики

Големина:
50x80cm, 40x60cm
Стил:
Европа
Употреба:
Кат,Молитва,Отворено,Автомобил,Маса,Врата,Бар,Вежбање,Tablemat,Голф,Бања
Примена:
Спална соба
Број На Модел На:
F2665
Функција:
Навремено-Отпорни,Отпорни На Корозија,Водоотпорен,Против Пролизгување,Лепило-Заштитна,Анти-Бактерии
Бренд Име:
carppe
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шема:
Печатени
Примена:
влезна врата,подот,кујна,купатило,спална соба,дневна соба,балкон,службеници
Материјал:
ПВЦ
Спецификација:
40x60cm 50x80cm
Техника:
Не-ткаени Текстилни
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
дизајн:
Печати
Шаблон Тип:
Камерата
Обичај:
можете да custom

Поврзани производи