2200rpm ПРОЦЕСОРОТ Молчи Фан Кулер за Ладење на Heatsink За Intel LGA775/1155 AM2/3 Пад на Превозот
Ново - 17 %

2200rpm ПРОЦЕСОРОТ Молчи Фан Кулер за Ладење на Heatsink За Intel LGA775/1155 AM2/3 Пад на Превозот

Залиха
DEN 280.32
DEN 233.00
Износот:


Карактеристики : Хидраулични структура, ултра тивок. Целосна бакар серпентина, се повеќе издржливи. Двојно seaming изработка, избегне деформација. 7 парчиња на голема ножеви обезбеди силен капацитет на ладење. 2200 RPM висока брзина на ротација, поефикасно ладење КОМПЈУТЕР. Спецификации : Имајќи тип : Долг живот Брзина : 2200 RPM±10% Бучава : 25 DBA ±10% животен век : 30000 часа, Напон : 12 V Тековна Оценка : 0.28 Amp(Макс) брзината на Ветерот : 52 CFM Компатибилен ПРОЦЕСОР : intel LGA1155 /LGA1156 / LGA775 /Core I7/I5/I3 серија/Core 2 DUO/Celeron /Pentium 4 AMD AM2/НА3/754/939/940 /Sempron//Athlon X2 /Athlon 64/ Phenom 64 Материјал : Алуминиум и PC Точка на големината : 10.50* 4.50 cm / 4.13" * 1.77" (D * H) Количеството : 1 Set Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 1 Pc x Компјутер Фан 1 Pc x Bracket 1 Торбичка x Додаток

Декларираните карактеристики

Примена:
Компјутер Случај
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
zhuanchanpinsiquanjia
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Пластични
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Intel LGA1155/Pentium 4/Phenom 64 итн.
Бучава:
25dBA
Пакет:
No
Имајќи:
Легура Имајќи
Фан Живот:
100000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2200RPM
Фан Големина:
Други

Поврзани производи