5pcs 3.7 V,250mAH,402035 PLIB; полимер литиум јонска / Li-ion батерија за GPS,mp3,mp4,mp5,двд,bluetooth,модел играчка мобилни bluetooth
Ново - 27 %

5pcs 3.7 V,250mAH,402035 PLIB; полимер литиум јонска / Li-ion батерија за GPS,mp3,mp4,mp5,двд,bluetooth,модел играчка мобилни

Залиха
DEN 666.72
DEN 487.00
Износот:


Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,
ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,
контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања. ви благодариме
Поле на примена : MP3, MP4, bluetooth мали звучници, мини камери, возило за патување податоци рекордер, локатор, заеднички простории, како што се на тракерот батеријата големина и капацитет, повеќе добредојдовте консултирајте се со сервисот! Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4 mm (H)*20mm (W)*35mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 250 m Ah
Модел : 402035
Капацитет : 250 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 35 MM 20 MM ширина дебелина 4 MM

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
402035
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија

Поврзани производи