12 Дупки Шејк Smoldering Алто C копче Flute рачно изработени Керамички Шејк Музички Инструмент Zelda 12 Керамички Flauta
Ново - 20 %

12 Дупки Шејк Smoldering Алто C копче Flute рачно изработени Керамички Шејк Музички Инструмент Zelda 12 Керамички Flauta

Залиха
DEN 1221.12
DEN 977.00
Износот:

soprano шејк, како што е пеење на птици, alto шејк mellow и целосна, бас шејк круг и длабоко.
Царинската Ослободување(Помалку или без Царински Даноци За Вашите производи!)
Ние ќе брод објект и извештај за вредноста на стоката од страна на до 10.
Повратни информации :
Ние во голема мера го цениме вашиот мислење и предлози што купувачот,ние ќе се потрудиме да добие најмногу позитивни повратни информации на располагање.
Гаранција За Квалитет :
Имаме професионални КК тимот за да се обезбеди висок квалитет на производите и правилно пакување во секоја пратка. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. "пет минути за да научат музички инструмент", ако не се разбере музика знаење, ќе можат да научат од 6 дупки шејк.
Цената е само за еден шејк, не вклучувајќи рака, држач, ако побарувачката за рака, држач, pls контактирајте ме на линија или да испратите порака. Ве молиме не се споредат нашите производи со други ниска цена производи, секој производ ќе се провери звук од страна на професионален музичар над 4 пати пред склад надвор,ние ќе не испрати неквалификувани производи на купувачите, ве молиме слободно да се купи,ќе го добиете она што го плаќаат!
Шејк е релативно еден вид на едноставни правец на инструменти т.
Се враќа :
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
вокален спектар : поделени во soprano шејк, alto шејк, бас шејк.Но, царинската ќе се отвори пакетот и ревалоризираат на производи понекогаш,имаме доволно искуство за да ви помогне да се добие производ преку безбедно. 12 дупки шејк може удар 13 степени звук, со користење на соодветни прстите, може да се игра повеќето од песните.
Има 6 дупки и 12 дупки шејк.Ние сме сигурни дека нашите музички инструменти имаат точни тон, атрактивни звук, непречено извршување и доброто изглед.
Звукот Дупка : звукот дупка е дизајниран за да се задржи стабилноста на протокот на воздух, нека изговор повеќе целост. Секој производ ќе се проверуваат и тестираат пред превозот, па ние ќе ви понуди производ добар во квалитетот, но ниско ниво на цена, ние не мислам дека вие ќе добиете задоволни производ од нас. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Дува Дупка : користи напредна технологија, тон е наместена од страна на професионални тјунер, заоблени ивици дизајн дува дупка е повеќе наука хуманизирано, керамички материјал, еколошки не-токсични. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Можеби ќе треба да ги плати без царински давачки.
Прстите Дупка : дизајнирани и произведени од страна на тјунер лично, и гарантира совршена тонски квалитет, погоден за ергономски дизајн, повеќе удобност да thefingers. Изберете во зависност од вашите лични преференци, општо земено, C копче шејк е често користен, тогаш Г и С копче.

Декларираните карактеристики

Анти-пукање линија:
no
Број На Модел На:
0002 Шејк
Боја на Линија:
Црна
Дупка Дизајн:
ОТВОРЕТЕ
Тон:
C
Бренд Име:
SevenAngel
E Механизам:
No
Број на Дупки:
12 ДУПКИ
Површината Материјал:
Керамички
Клучни материјал:
Керамички
Тело Материјал:
Керамички
Технологија:
Рачно изработени
вокален спектар:
13 степен, исто така, LA - soprano ФА
Големина:
17*10cm

Поврзани производи