Керамички Цртан филм totoro кафе кригла цртан филм чај млеко copo со капак голем капацитет првенство drinkware со лажица 400ml
Ново - 20 %

Керамички Цртан филм totoro кафе кригла цртан филм чај млеко copo со капак голем капацитет првенство drinkware со лажица 400ml

Залиха
DEN 896.16
DEN 717.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
5535622
Додатоци:
Со лажица
Обликот:
Со Капак
Спецификација:
1
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Керамички Тип:
Коска Кина
Бренд Име:
LanBeiJia
Стил:
Цртан филм
Материјал:
Керамички
Тип:
На Пример Шолји Кафе

Поврзани производи