UMODE Мода Сини Круг Кристал Очите Синџир Линк Нараквици за Девојки Бело Злато Боја Шарм Подароци Накит Додатоци AUB0103A
Ново - 35 %

UMODE Мода Сини Круг Кристал Очите Синџир Линк Нараквици за Девојки Бело Злато Боја Шарм Подароци Накит Додатоци AUB0103A

Залиха
DEN 609.12
DEN 396.00
Износот:


UMODE Мода Сини Круг Кристал Очите Синџир Линк Нараквици за Девојки Бело Злато Боја Шарм Подароци Накит Додатоци AUB0103 A
Бренд : UMODE
Накит Тип : Бренд Дизајн Симпатична Нараквици Бакар Накит Pulseira Feminina
Функција : сина и езеро сино око Круг Шарени CZ Нараквици за Жени
Главниот Камен : ААА+ micro круг намали сина Кубни Циркони
Прилики : Свадбена Ангажман Датира Партија Матурска
Gi f t За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели Себе
Еколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум Слободни
Фабриката: Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо
Превозот : Бесплатен Превозот

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Бренд Име:
UMODE
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
AUB0103A
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
моден накит
Mainstone:
ААА+ micro круг намали сина Кубни Циркони
Накит Тип:
Бренд Дизајн Симпатична Нараквици Бакар Накит Pulseira Feminina
Тежина:
4.25g
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Тип:
Морнарско сина и езеро сино око Круг Шарени CZ Нараквици за Жени
фабрика:
ДА, Поддршка на Големо и Пад на Превозот
Прилики:
Свадба Ангажман Датира Партија Матурска
превозот:
Бесплатен превозот
Подарок за:
Мамо Девојка Сопруга Ќерка Пријателки Себе
Функција:
Жешка Мода Партија Свадба Накит Додатоци

Поврзани производи