PCI-E PCI E Изразат 1X да 16X Столб Картичка +USB 3.0 Extender SATA Кабел 15 Pin-6Pin Моќ Кабел 60CM за Bitcoin Рударство
Ново - 5 %

PCI-E PCI E Изразат 1X да 16X Столб Картичка +USB 3.0 Extender SATA Кабел 15 Pin-6Pin Моќ Кабел 60CM за Bitcoin Рударство

Залиха
DEN 320.64
DEN 305.00
Износот:


PCI-E PCI E Изразат 1 X да 16 X Столб Картичка +USB 3.0 Extender SATA Кабел 15 Pin-6 Pin Моќ Кабел 60 CM за Bitcoin Рударство
Околу Опис :
1. 100% Сосема нов и висок квалитет.
2. Користење на 60cm USB 3.0 кабел како extender кабел ,премиум квалитет и супер брзина.
3. Со 4x FP солидна кондензатори, изработка на графика напојување повеќе стабилна и безбедна.
4. Со SATA 15pin Машки да 6pin моќ кабел,повеќе моќни,и да се намали товарот на матичната плоча.
5. Злато позлатен контакти за подобра поврзаност и долг живот.
6. Компатибилен со 1x,4x,8x,16x PCI-E слот на матичната плоча.
7. Со страна клип за да ја зацврсти друга картичка.
8. Нема возачот е потребно.
9. Посветен за bitcoin рударството.
10. Одбор големина : прибл.12.8 см*4.3 cm*1.3 см/5.03*1.69*0.51"
11. Боја : Сина
12. USB Кабел Должина : околу.60cm/1.96 нозе Белешки : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и таму ќе бидат различни бои како различни екранот, ве молиме да се разбере. Ви благодариме.
Вие ќе добиете :
1 x PCI-E 16 X адаптер
1 x PCI-E 1 X Столб Одбор
1 x USB 3.0 Кабел
1 x SATA 15 Pin-6 Pin Моќ Кабел ве Молиме проверете слики за повеќе детали.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
h1111z
Интерфејс Тип:
PCI Express,USB
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
AC3097
Тип:
Додади На Картички
Број На Модел На:
PCIE Столб картичка за Bitcoin рудар
Производи Статус:
Акции
USB Кабел Должина:
прибл.60см
Посебна Карактеристика:
SATA 15pin да 6pin Моќ кабел
конектор:
Злато Позлатен
боја:
Сина
USB Интерфејс:
USB 3.0
Тип На Објект:
PCIE Extender Кабел
Одбор Големина:
прибл.12.8 см*4.3 cm*1.3 см
Употреба:
Посветен за bitcoin рударство

Поврзани производи