Anslow 2017 Нови Пристигнување Мода Накит Додатоци 4 Бои, Мажите Или Жените Кожни Нараквици Со Цинк Легура Монистра Подарок LOW0381LB
Ново - 25 %

Anslow 2017 Нови Пристигнување Мода Накит Додатоци 4 Бои, Мажите Или Жените Кожни Нараквици Со Цинк Легура Монистра Подарок

Залиха
DEN 136.32
DEN 102.00
Износот:


Добредојдовте На Нашата Продавница
ве молиме оставете порака за да нè ако dropshipping цел,
ние би сакале да се справи со сите наредби.
Материјал : кожа/цинк легура
Должина : 20cm(1cm грешка)
Тежина : 14.5 g
Оригиналното Место : Кина

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Лесно-кука
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Обликотшема:
кука
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
ANSLOW
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
LOW0381LB
Материјал:
кожа
Функција:
накит
is_customized:
Yes
Материјал:
Кожа/Цинк Легура Монистра

Поврзани производи