Вештачки Лисја Божиќ Украс Трепка Остава Елка Остава Празен Вештачка Трева Цвет Нова Година За Декорација

Вештачки Лисја Божиќ Украс Трепка Остава Елка Остава Празен Вештачка Трева Цвет Нова Година За Декорација

Залиха
DEN 427.20
Износот:


Вештачки Лисја Божиќ Украс Трепка Остава Елка Остава Празен Вештачка Трева Цвет Нова Година За Декорација
Име на производ : Божиќ декорација остава
Материјал : пластични + флеш прав
Боја : црвена, злато, сребро, светло зелена, сина
Големина : Вкупна должина од 30 см
Количина : 10 * Трепка остава
Дом Божиќ Свадба Партија Украсни Лисја
871912720841611 Продавачот препорачува производи US $ 12.90 /парче US $ 7.62 /парче US $ 4.92 /парче US $ 9.80 /парче US $ 11.26 /парче US $ 12.26 /парче US $ 7.00 /парче US $ 15.60 /парче US $ 15.20 /парче US $ 19.60 /парче US $ 7.20 /парче US $ 8.20 /парче US $ 9.72 /парче US $ 75.00 /парче US $ 16.80 /парче

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
MEIHON
Повод:
Божиќ
Број На Модел На:
SDYM71007
Стил:
Цвет
Материјал:
Пластични
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Тип:
лист
Име на производ:
Божиќ декорација остава
Стил:
Цвет
тип 1:
Красат остава
тип 2:
Божиќ дрво декорација
тип 3:
Божиќ Украси
Тип 4:
вештачко зеленило
боја:
злато, сребрена, зелена, црвена, сина
Големина:
Total length 30 cm
Повод:
дом Божиќ партија декорации
Количина:
10 * Злато во прав остава

Поврзани производи