Dragon Ball Синот Goku Резервоарот на Врвот Мажите Dragon Ball Вест Сонцето Wukong Kakarotto Блузи Cosplay Облека Плус Големина 4XL
Ново - 32 %

Dragon Ball Синот Goku Резервоарот на Врвот Мажите Dragon Ball Вест Сонцето Wukong Kakarotto Блузи Cosplay Облека Плус Големина

Залиха
DEN 582.24
DEN 396.00
Износот:


Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 1-2 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.Сите димензии ние
лично се мери и реалноста се обиде. Кога ќе го поставите цел ве молиме живее порака со вашата тежина (KG/LB) и висина(CM/IN) .Ние ќе ви помогнеме
можете да ја потврдите големина.Ви благодариме! Големина Информации Азија Големина Биста рамо должина на ракав CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН XXS 82 32.28 38 14.96 61 24.02 / / XS 88 34.65 40 15.75 63 24.80 / / S 94 37.01 42 16.54 65 25.59 / / М 100 39.37 44 17.32 68 26.77 / / L 106 41.73 46 18.11 71 27.95 / / XL 112 44.09 48 18.90 74 29.13 / / XXL 118 46.46 50 19.69 77 30.31 / / XXXL 124 48.82 52 20.47 79 31.10 / / XXXXL 130 51.18 54 21.26 81 31.89 / / Рака мерење ќе има разлики од околу 1-3cm 1inch=2.54 см ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Губење на килограми 40 45 50 55 60 65 70 75 80 85 95 105 115 Висина
cms 150 XXS XS S S M L L XL XL 2 XL / / / 4'11" Висина
инчи 160 XS XS S S M L L XL XL 2 XL 3 XL / / 5'3" 165 XS XS S S M L L XL XL 2 XL 3 XL / / 5'5" 170 XS S S M M L L XL XL 2 XL 3 XL 4 XL / 5'7' 175 / S M M L L L XL XL 2 XL 3 XL 4 XL 4 XL 5'9" 180 / / / L L L L XL XL 2 XL 3 XL 4 XL 4 XL 5'11" 185 / / / / L L L XL XL 2 XL 3 XL 4 XL 4 XL 6'1" 190 / / / / / / L XL XL 2 XL 3 XL 4 XL 4 XL 6'3" Тежина кг 88 100 110 120 130 143 155 165 175 188 210 230 250 Драг пријател ! Ако не сте сигурни која големина може да се носат . Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ! Мислам дека за купување
Кликнете на за да Погледнете Повеќе Модни Облека.
1 ПРЕВОЗОТ за Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 1-2 работни денови откако вашата уплата е потврдена преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, EMS, e Packet, AE_Standard. Стандардната превозот начин е Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,кој обично трае околу 10-50 работни денови.Тоа зависи од дестинацијата и други фактори. Можете да ги пратите на веб-страницата на цел детал .Нормално, тоа трае 2-3 недели за да се САД и Европа,и 15-30 дена да Русија, и 30-90 дена да Бразил. 2 КОНТАКТИРАЈТЕ Било кој проблем пред да нарачате, ве молиме да бидат слободни да контакт. Но, на прв,ве молиме да ја искористам за момент да ги прочитате сите информации дадени овде.Ако не е, можете да контактирате со нас од страна на трговија со датотеки, или е-маил, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа. 3 ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ Кога сте го добиле овој itmes ќе нареди,во рок од 24 часа,ве молиме проверете го тоа внимателно.Ако не се добие во превозот време или други прашања,ве молиме контактирајте со нас без двоумење. 4 ПОВРАТНИ информации Што зависат од клиентите задоволство да се успее. Затоа позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД се исклучително важни за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да го напуштите вашиот позитивен фидбек. Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
LUCKYFRIDAYF
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Број На Модел На:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Јака:
О Деколте
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Пол:
Мажи
За луѓето:
Младите

Поврзани производи