Sehuoran Нов Дизајн Кристал Капка Обетки За Жена Цинк Легура Долго Луксузни Цвет Обетки Бренд За Накит За Chrismas Подароци
Ново - 48 %

Sehuoran Нов Дизајн Кристал Капка Обетки За Жена Цинк Легура Долго Луксузни Цвет Обетки Бренд За Накит За Chrismas Подароци

Залиха
DEN 239.52
DEN 124.00
Износот:

12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи,
2.
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Ви благодариме за разбирањето!
.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка,ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се,па ние можеме да брод на што побрзо.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Добредојдовте на нашата Продавница! Ние се сигурни Кина Големо онлајн продавница и со висок квалитет на производи, ќе купи производи по најдобра цена тука
Ние сме специјализирани во различни додатоци.Ве молиме испратете го на неисправни производи во рамките на гарантниот период.Ние ќе ја испрати на производи во рок од 48 работа часа по уплатата.Ако сакате да ги испратите назад на неисправни производи,ве молиме првиот контакт со нас и да ни ги испратите сликите или vedio, ние ќе разговараме метод за да се реши овој проблем со вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Поради рака Направи и рака Дизајн , Долго големина со поголема или помала од 3% е дозволено . Добредојде и да се најде свој изненадување!
1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Ако овој објект е во сопственост на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.00 g/Пара Известување 1.особено жените додатоци.Спецификација Точка Име : Dangle Обетки За Жена Обетки Стил : Трендовски Обетки Материјал : Цинк Легура Капка Обетки,Кристално Големина : Како Слика Н W : 16.бесплатен превозот само за цел поголема $5.Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината ве Молиме љубезно, истакна пред да се направи ред , ви благодарам !

1.
100% Реална Слика
Ние фотографија сликите на производите се самите себе си,со цел да им служи на најдобрите вистински слики,но тие се само за вас refrence,не може да биде мала разлика со реалниот објект ви благодариме за разбирањето!
Пакувањето На Производот
Ние ќе го избере различни пакет според производи,за да бидете сигурни дека производите се целосно заштитени во испорака,и ние ќе се потрудиме да се спречи оштетување во транспортот.
Ware постојано збогатувајќи нашите предмети и се обидува да ги подобриме нашите производи и услуги за вас.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас .
EMS : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена
DHL : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 5 дена
FEDEX : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 6 дена
HK ПОСТ : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7 до 25 дена
Кина Пост : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 30 дена
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати ако од денот таа е примена.Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
Sehuoran
Број На Модел На:
E0227
Обетки Тип:
Капка Обетки За Жена
Обетки Модел:
dangle обетки

Поврзани производи