Anslow Нови Пристигнување Предмети Евтини, на Големо Мажите Гроздобер Шарм Цинк Легура Монистра Кожа Хривнија За Жени, Мажи, Деца Подарок LOW0374LB
Ново - 20 %

Anslow Нови Пристигнување Предмети Евтини, на Големо Мажите Гроздобер Шарм Цинк Легура Монистра Кожа Хривнија За Жени, Мажи,

Залиха
DEN 88.32
DEN 71.00
Износот:


Добредојдовте На Нашата Продавница
ве молиме оставете порака за да нè ако dropshipping цел,
ние би сакале да се справи со сите наредби.
Материјал : кожа/цинк легура
Должина : 20cm(1cm грешка)
Тежина : 9.5 g
Оригиналното Место : Кина

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Лесно-кука
Број На Модел На:
LOW0374LB
Обликотшема:
кука
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
ANSLOW
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
кожа
Функција:
накит
is_customized:
Yes
Материјал:
Кожа/Цинк Легура Монистра

Поврзани производи