Силна Чистење на Воздухот Прашина Компресор Почиста Силиконска Гума Пумпа за камерата Леќи на Камерата PCB Cleaning Tool

Силна Чистење на Воздухот Прашина Компресор Почиста Силиконска Гума Пумпа за камерата Леќи на Камерата PCB Cleaning Tool

Залиха
DEN 157.92
Износот:


Силна Чистење на Воздухот Прашина Компресор Почиста Силиконска Гума Пумпа за камерата Леќи на Камерата PCB Cleaning Tool Опис : Тешко пластични млазницата. Природни и еколошки и нетоксичен. Совршен за чистење леќи на камера, компјутери, тастатури, кола,итн. Нежно се отстрани прашина & избрише smudges од деликатна опрема без да остават остатоци. Одлично да се отстрани прашина исклучување чувствителни камера делови. Материјал : Гума,Пластични Нето тежина : 39 g Она што е во Пакет : 1 x Воздух, Прашина Компресор Почиста Купувачот се Обрне Внимание ве Молам : 1. Алатката може да има прашина или изглед мали дефект,тоа не влијае на функцијата. 2. Големина ние мери може да се 1~3мм грешка,ве молиме бидете сигурни дека не им е грижа. 3. Цената Не вклучува данок. 4. Ние секогаш ја прогласи / напише вистинската вредност на Царинската управа.Ако сакате да ја прогласи ниска вредност за да се избегне данок,ве молиме оставете порака кога ќе се направи ред,ви благодарам!

Декларираните карактеристики

Тип:
Рака Алатки
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Бренд Име:
kaisi
Пакет:
Торба
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
1pcs
Број На Модел На:
воздух, прашина компресор
Големина:
Item length
Тип:
Воздушниот Компресор
Тип:
Рака Алатки
Примена:
чистење прашина
Функција:
Компјутерска Алатка За Полнење
Дувачкиот четка за:
Мобилен телефон Таблети Cleaning Tool
тип 1:
Расчистување одговараат на
dropship:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
тип 2:
Воздух, Прашина Компресор Почиста

Поврзани производи