Мат Црна Фендер Лифт Загради За Харли 14-18 Туринг Роуд Кинг Стрит Глајд 21 Тркало Надградба

Мат Црна Фендер Лифт Загради За Харли 14-18 Туринг Роуд Кинг Стрит Глајд 21 Тркало Надградба

Залиха
DEN 685.44
Износот:

Состојба: 100% Сосема Нова Боја:Мат Црна Материјал:Високо Квалитетен Челик Пакет Вклучуваат: 1 Пар ПРЕД ФЕНДЕР РЕЛОКАЦИЈА ЗАГРАДИ Пред фендер лифт загради се овозможува користење на вашите акции пред фендер кога се менува и надвор на 21"предните тркала се Вклопува во 2014-Подоцна Туринг Модел (21" Тркало) Стрит Глајд,Роуд Кинг,Роуд Глајд Направени да работат со 21" x 3.5" тркала Доаѓа со сите потребни хардверски

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Име На Модел:
HW-473
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
Длабоко Намали
Материјал Тип:
Високо квалитетен челик
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
EAN:
6934347189552
Се вклопува:
Обичај се вклопуваат
Површина:
Мат Црна
Тип:
Фендер Стој
Поставување на Возило:
ПРЕД

Поврзани производи