Моден Alpaca Шарм Pendant Ѓердани Цртан Филм Мини Животинско Ѓердан Ѓердан За Жени Мажи Dropshipping
Ново - 20 %

Моден Alpaca Шарм Pendant Ѓердани Цртан Филм Мини Животинско Ѓердан Ѓердан За Жени Мажи Dropshipping

Залиха
DEN 47.52
DEN 38.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Meirenpeizi
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
2.3cmx2.3cm
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Функција:
Порака Потсетник
Број На Модел На:
XL0398
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
превозот:
Бесплатен превозот,>$5 со следење на број
Occassion:
Anniverrsary;Ангажман;Подарок;Лице
Пакување:
OPP Вреќа, Картон
Обликот:
Круг
боја:
Сребро.
Материјал:
Легура
место или потекло:
Yiwu ( Кина Копното)
Методи На Продажба:
продажба на мало; трговија на големо; dropshipping
Должина:
46cm+5cm

Поврзани производи