Zerosky За Apple Iphone X 8 7 Плус Iphone10 8 7 7s Екран Заштитник Калено Стакло Назад Задните Леќи на Камерата Целосно Покривање Филм Guard
Ново - 30 %

Zerosky За Apple Iphone X 8 7 Плус Iphone10 8 7 7s Екран Заштитник Калено Стакло Назад Задните Леќи на Камерата Целосно Покривање

Залиха
DEN 72.48
DEN 51.00
Износот:


Zerosky За Apple Iphone X 8 7 Плус Iphone10 8 7 7s Екран Заштитник Калено Стакло Назад Задните Леќи на Камерата Целосно Покривање Филм Guard
Карактеристики :
-100 % Сосема нов и висок квалитет
-Висока Дефиниција Назад Камерата Леќи На Камерата Филм Заштитник
-Лесен за Инсталирање,Балон-free adhesives за лесна инсталација
-9 H цврстина. Заштита на вашиот телефон леќа од гребнатини без да влијаат на преземање на слики.
-Мини големина, ултра тенки, анти паѓа, многу погодно.
Спецификации :
Материјал : Калено Стакло
Боја : Транспарентна
Компатибилност : За i Phone X 6 6s 6splus 6plus 7 7plus 8 8plus
Тип : 2.5 D
Пакетот вклучува :
1 X Леќа Калено Стакло Заштитник Филм
1 X ткаенина за Чистење
Драг пријател ,
Станете наш VIP корисниците кога ќе лево 5 ѕвезди со слика во feedback
Потоа можете да уживате во ВИП ЦЕНА во нашата продавница ,
ПА ве молиме овозможува да го направи тоа.

Декларираните карактеристики

боја:
За iphone X, За iphone 7 8, За iphone 6 6s, За iphone 6splus, За iphone 78plus
Материјал:
Назад Камерата Леќи На Камерата
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 8 Плус,iPhone 6 плус,iPhone 6s плус,iPhone 6s,iPhone 8,iPhone 6,iPhone 7 плус,iPhone X,iPhone 7
Со Мало Пакет:
No
Бренд Име:
Zerosky
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Број На Модел На:
i7jtghmE70928
Компатибилен:
Назад камерата Леќи на Камерата за Apple iPhone

Поврзани производи