10pcs/ 3мм Мелење Гума Главата Точка Ротари Алатки Избрани Додаток кој се Монтира Мелење Тркала Главата Комплет За Мувла полски Dremel
Ново - 25 %

10pcs/ 3мм Мелење Гума Главата Точка Ротари Алатки Избрани Додаток кој се Монтира Мелење Тркала Главата Комплет За Мувла полски

Залиха
DEN 376.80
DEN 283.00
Износот:


Тема : Примена : се Користи на високо-брзински електрична мелница и пневматски алатки. Главно се користи за DIY брусење и полирање дрво, метал и мувла итн. Силна моќ мелење Тешко носи G083 : Standary Квалитет 8*20*3мм G103 : Standary Квалитетот 10*20*3мм G123 : Standary Квалитетот 12*20*3мм GH083 : Висок Квалитет на 8*20*3мм GH103 : Висок Квалитет на 10*20*3мм GH123 : Висок Квалитет 12*20*3мм
Плаќање • Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето. • Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност Превозот • Подготовка на пакет : Ние ќе брод надвор од објекти во рамките 1~5 работни дена од плаќањето потврди со Aliexpress. Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви на предмети. • Ве молиме отворете пакет и да провери доколку има некои оштетувања пред да го потпише, ако постојат некои штета, ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш. Ние брод на светот ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди. Контактирајте со нас • Добредојдовте во светот на клиентите се распрашува и прашања, ние ќе се обидеме да се потрудиме да повратни информации на клиентот e-mail во рок од 1-2 работни дена, ако не ве молиме проверете пошта кутија повторно. • Доколку постои било каков проблем, доколку постои било каков проблем со производот, поврзете се со нас во секое време. Ние ќе ви помогнат да се реши тоа. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. • Дали сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди Детали Продавачот Оценка. Вашето одобрување е најмногу ги охрабри за нас!

Декларираните карактеристики

боја:
G083 8x20x3mm, G103 10x20x3mm, G123 12x20x3mm, GH083 8x20x3mm, GH103 10x20x3mm, GH123 12x20x3mm
Број На Модел На:
GR303-312
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JLI
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Гума мелење глава
Месо тело дијаметар:
3мм
Должина:
40~50mm
Обликот:
Цилиндар/Куршум во облик на
главата големина:
8mm/10мм/12mm
Материјал:
гума+челик
Вкупната Количина:
10pcs
Пакет:
пластична кеса
кодот:
F1WJ342
Големина:
3mm

Поврзани производи