Тибетската Стил Монистра, Цинк Легура Монистра, Антички Златна Боја, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Cuboid, Големина: за 10.5 mm долга, 5mm
Ново - 30 %

Тибетската Стил Монистра, Цинк Легура Монистра, Антички Златна Боја, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Cuboid, Големина: за

Залиха
DEN 422.88
DEN 296.00
Износот:

-14.50 /торба
Тибетската Стил Монистра, Цинк Легура Монистра, Антички Златна Боја, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни
Големина : за 10.5 mm долга, 5mm широк, 5mm дебелина, дупка : 2,5 mm
Тибетската стил зрнца, со антички стил и носталгични чувствуваат, се разноврсна и накит одлуки. Прастарата стил и чудна антички боја додадете класична убавина и indistinct мистеријата на вашиот дизајн. Само треба да се обиде на овие прекрасни и атрактивни монистра.
Продавачот Препорачува :
НАПОМЕНА :
>>>>> Боја на нашите мешани бои предмети ќе бидат испратени по случаен избор и може да биде различен, со нашата слика. Ве молиме да го потврдите со контактирање со клиентите ако не предвид нивните бои!
>>>>> 1 Пакет = 1 Влакно или 1 компјутер во нашата продавница

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
X-GLF0044Y
Објектот Тежина:
54 g
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Античкиот Златна
Стил:
Тибетската Стил
Заврши:
Кадмиум Слободни & Доведе Слободни
Обликот:
cuboid
Употреба:
Монистра
единица:
50pcs
Материјал:
Легура

Поврзани производи