Мода Нови Нокти алатки Четка За на доградба на Акрилни & УВ Гел Ноктите Уметност Прашина Чиста Четка за Нокти Педикир Алатка

Мода Нови Нокти алатки Четка За на доградба на Акрилни & УВ Гел Ноктите Уметност Прашина Чиста Четка за Нокти Педикир Алатка

Залиха
DEN 78.24
Износот:


Објектот Се Вклучени :
1 Buc x Четка за Руменило
Карактеристики :
* Четки се направени од мека вештачки влакна
* Се справи изработени од Пластика
* Убавината шминка четка се лесни за носење и употреба
* Оваа убавина шминка четка е безбедно и лесно да се чисти со едноставно прскање на триење
алкохол од нив да disinfect четка по апликации
* Оваа прав со четка имаат компактен преносни големина, па можете да ги преземат убавина on-the-go
* Прав со четка evently се однесува лабава или компресирани прав на вашето лице за да се намали сјај

Декларираните карактеристики

Примена:
Прст
Големина:
1pcs
Количина:
1pcs
Тип На Објект:
Лажни Нокти
Материјал:
Ноктите Четка
Тип:
Ноктите Четка
Тип На Објект:
Ноктите Четка
Број На Модел На:
УВ Гел Ноктите Прашина Почиста
Големина:
2.5*6cm
Материјал:
Ноктите Четка
Земја/Регион на Производство:
Хонг Конг
Тип:
прашината на четка

Поврзани производи