Тапа Филтер Распрскувачи 360 Степени Ротација Свитлива Кујна Вода Economizer

Тапа Филтер Распрскувачи 360 Степени Ротација Свитлива Кујна Вода Economizer

Залиха
DEN 82.08
Износот:

Тапа Филтер Распрскувачи 360 Степени Ротација Свитлива Кујна Вода Economizer
Описи :
Боја : Како на сликите покажуваат
Материјал : ПП
Големина на : 2.5*5*6.5 cm
Карактеристики :
1.Направени од издржлив материјал и уникатен дизајн.
2. За да зачувате повеќе вода, лесно да се мијат тоне, зеленчук и ништо друго.
3. Ротари прскање вода филтрација вентил со својот уникатен дизајн и висок квалитет на добредојдени.
Пакетот Вклучува :
Тапа Филтер *1
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! 6. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Во нашата продавница, ние имаме повеќе брендови, повеќе модели, повеќе бои во акции. Ако ви се допаѓа производот , но вие не најдете во нашата продавница , ве молиме да не грижете се. Бидејќи постојат многу производи кои не се наведени на веб-сајтот сеуште. Така можете да ја испратите слики или објекти' код за нас. Ние ќе ви даде нашата најдобра услуга. Нашите производи дојде директно од Кина фабрика. 100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо! Можете да трговија на големо нив за препродажба, исто така, можеме да превозот од нив на вашиот потрошувач директно.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
SOLEDI
Материјал:
Пластични

Поврзани производи