2018 Мода Писмо јас сум Зафатен Капа Жени Мажи Везови Безбол Капи Обичај Возрасни Секојдневен Snapback Капи Спорт Casquette Gorras
Ново - 15 %

2018 Мода Писмо јас сум Зафатен Капа Жени Мажи Везови Безбол Капи Обичај Возрасни Секојдневен Snapback Капи Спорт Casquette

Залиха
DEN 397.92
DEN 338.00
Износот:


2017 Мода Писмо јас сум Зафатен Капа Жени Мажи Везови Безбол Капи Обичај Возрасни Секојдневен Snapback Капи Спорт Casquette Gorras
Напомена : 1.Објектот ќе биде 1-2cm грешка,тоа е нормално,се надевам дека ќе може да го разбере,драги.
2.Како различни компјутери екранот бои малку поинаку,па не се грижи,почитувани
Нашата услуга :
Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,pls ни даде позитивни повратни информации и разумни совети,додавајќи нашата продавница во собирање и шопинг количка.ние може да понуди повеќе попуст за вас.Со Почит.
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање. : )
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
3. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА.
Ние може да го препрати на новиот еден или наплата за вас, ако не го добие тоа во вообичаеното време.И се надевам дека ќе може да контактирате со нас пред негативни повратни информации и жалба.Ние ќе се потрудиме да го реши.Ви благодариме.Почитувани.

Декларираните карактеристики

Големина:
M
Тип На Објект:
Безбол Капи
Рака Тип:
прилагодлив
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Шапка Големина:
6
Шаблон Тип:
Писмо
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
M504(20)
Стил:
Повик
Бренд Име:
yanyanmumu
Категорија На Производ:
бејзбол капа
Применливи пол:
Неутрален / мажите и жените можат да бидат
Популарната елементи:
Вез
Погоден Сезона:
Пролет

Поврзани производи