1: 32 легура модели на автомобили,висока симулација Кампување автомобил,метал diecasts,играчка возила,се повлече назад & трепка & музички,бесплатен превозот
Ново - 5 %

1: 32 легура модели на автомобили,висока симулација Кампување автомобил,метал diecasts,играчка возила,се повлече назад & трепка

Залиха
DEN 959.52
DEN 912.00
Износот:

[Име ] : 1 : 32 легура модели на автомобили [Size] : 22cm*7.5 cm*6cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Црвено & White & Blue & Зелена [Употреба ] : AG 13 батерија Боја испратени по случаен избор, ви благодарам, посебно на големо, ве молиме поддршка разбирање! Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

Декларираните карактеристики

Карактеристики:
Diecast,Музички,Мини,Се Повлече Назад,Образовни,Модел,Светкави
Возраст Опсег:
> 3 години
Скала:
1
Бренд Име:
hangjue
Брод/Поморски Брод:
Други
Број На Модел На:
20160302-4
Бар-кодот:
No
Материјал:
Метал
Тип:
Автомобил
Предупредување:
не се јадат

Поврзани производи