(5piece) Нов AOZ5019QI Z5019QI Z5019Q1 QFN-23 Чипсет

(5piece) Нов AOZ5019QI Z5019QI Z5019Q1 QFN-23 Чипсет

Залиха
DEN 411.84
Износот:


Декларираните карактеристики

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
AOZ5019QI
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
QFN-23

Поврзани производи