Aipinchun VM9 Кабел за Dell Vostro A840 PP37L A860 Лаптоп со LCD Flex Видео Кабел P/N:DD0VM9LC003 ДП/N:0J986H

Aipinchun VM9 Кабел за Dell Vostro A840 PP37L A860 Лаптоп со LCD Flex Видео Кабел P/N:DD0VM9LC003 ДП/N:0J986H

Залиха
DEN 287.52
Износот:


Ве молиме слободно контактирајте со нас секогаш кога и да било. Ве молиме почекајте со трпение. Ако постои било каков проблем што го прави сте задоволни или незадоволни, и пониска оценка напушти или други повратните информации, ве молиме да се одржи и да се јавите ни се на прво за решение. Ајде да се заштити животната средина заедно!
SKU : BA0167
Генерално, стоката ќе биде испратена во рок од 2-5 работни дена откако уплатата примена. Нашата цел е да се направи сите наши клиенти, како среќна што е можно повеќе, а шопинг со нас. Pls контактирајте со нас за детали.
Вашето задоволство е наш приоритет. Понекогаш следење на информации не е во тек во времето. Кога ќе се чувствувате задоволни и откако ќе се добие објект, ве молиме да ги пополните нарачка и ни остави позитивни повратни информации со 5 бодови. Ние ќе го решат проблемот за вас како е можно поскоро.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако изберете економски превозот метод,како Yanwen економски воздух mail, кога стоката се транспортираат надвор од Кина, следење на информации нема да бидат достапни. Времето за испорака зависи од дестинацијата, времето, фестивал & празници, царинските обработка на време, другите. Како да се правилно се идентификуваат лаптоп со lcd кабел ви треба : Многу Dell лаптоп модели се користат повеќе од еден тип на кабел во зависност од неговата оригинална конфигурација. Ве молиме да ни остават 24 бизнис часа за да се одговори на вашата е-пошта на загриженост . Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Рефус со цел подобра цена на располагање, ве молиме контактирајте со нас за котација. Ако имате било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Карактеристики : Тип : VM9 Кабел Компатибилен Модел : За Dell Vostro A840 PP37 L A860 Компатибилен P/N : DD0 VM9 LC003 ДП/N : 0 J986 H Состојба : Оригинални трговија на ГОЛЕМО Е на РАСПОЛАГАЊЕ . Ние гарантирањето на објектот ќе се добро третирани и заштитени.Почитувани Русија / Peru / Судан пријател
Ве молиме, напишете ја вашата полно име (first name & татково име & презиме) на превозот адреса, па можете нормално да ги примите цел. Ако изберете регистарот на превозот метод,како Кина пост се регистрирате воздух mail/Yanwen посебна линија/e Packet/Aliexpress стандард за испорака/итн, пратката може да се следи сите shippng начин освен неколку земји! Ако не примате наредби во рамките на 50 дена, ве молиме контактирајте со нас! Ние ќе ги провери shippment и да го прошири цел заштита на време за вас.

Декларираните карактеристики

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
Aipinchun
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Број На Модел На:
P/N
Пакет:
No

Поврзани производи