1 Пеперутка Печати Чиста Завеса Панел Шарени Прозорец Балкон Tulle Соба Divider-S127
Ново - 13 %

1 Пеперутка Печати Чиста Завеса Панел Шарени Прозорец Балкон Tulle Соба Divider-S127

Залиха
DEN 179.52
DEN 156.00
Износот:

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Идеален за летните месеци да се задржи лета надвор и совршен за декорација Овие дополнителните завеси ќе ви помогне форма релаксирана атмосфера во која било средина Оваа прекрасна завесата може да се користи како врата завеса, прозорец завеса, и партиција или ѕид декорација Тоа исто така може да се користи како позадина за продавница прозорецот екранот Спецификација : Широк : стан.90cm/35.43" Должина : стан.200cm/78.74" Материјал : Ткаенини Боја : Како на сликата покаже Кол : 1 Компјутер се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Завеса

Декларираните карактеристики

is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Кафе,Канцеларија
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Горниот Отвори
Стил:
Европски и Американски Стил
Локација:
прозорецот
Формат:
јаже
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Пеперутка Завеса
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Број На Модел На:
C4227
Шаблон Тип:
Пеперутка
Материјал:
Ткаенини
Големина:
Wide

Поврзани производи