CNC Стожерот Кочница Спојки Показател За ЈАМАХА YZ250F YZ450F 2009-2017 Мотоцикл Dirt Bike YZ WR 250F/450F
Ново - 12 %

CNC Стожерот Кочница Спојки Показател За ЈАМАХА YZ250F YZ450F 2009-2017 Мотоцикл Dirt Bike YZ WR 250F/450F

Залиха
DEN 1045.92
DEN 921.00
Износот:


Мотоцикл Dirt Bike CNC Стожерот Кочница Спојки Држела
-Состојба : Резервни Сосема Нов
-Материјал : CNC Палка 6061 Алуминиум
-Површина : Елоксирани
-Држела големина : 3 прсти
-Функција : Рачката може да се свитка нанадвор за да се спречи кршење во случај на несреќа. Автоматско лост позиција овозможува брзо опоравување од несреќата. Ултра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба Направени од издржлив алуминиум за екстремни сила. Многу Непречено Движење
-Оригинални замена; Без инсталација insturction.
-Количина : 1 пар (Кочница & Спојки)
-Боја : Црна/Сина
Ftiment : ЈАМАХА YZ 250 F 2009-2017 ЈАМАХА YZ 450 F 2009-2017
( Ве молиме да Обезбеди модел и годината во оваа fitment Пред цел )

Декларираните карактеристики

Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Тежина:
0.2kg
Име На Модел:
S6LS17648251
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Специјални Функции:
Стожерот на менувачот
Бренд Име:
ДИВЈАК
Motobike Направи:
Јамаха
Материјал Тип:
CNC 6061 Палка Алуминиум

Поврзани производи