Луксузна Случај сфор coque Samsung Галакси Преовладуваат LTE G360 G360H G361F Случаи 4.5 инчен Нечистотија-отпорни PC+TPU Случај
Ново - 21 %

Луксузна Случај сфор coque Samsung Галакси Преовладуваат LTE G360 G360H G361F Случаи 4.5 инчен Нечистотија-отпорни PC+TPU Случај

Залиха
DEN 290.88
DEN 230.00
Износот:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Луксузна Случај сфор coque Samsung Галакси Преовладуваат LTE G360 G360 H G361 F Случаи 4.5 инчен Нечистотија-отпорни PC+TPU Случај

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
mksup
дизајн:
Обична,Сјајни,Бизнис,Мат
Карактеристики:
за Samsang Galasy ајакс coque Sansumg Samsung carcaso Покриеност Samsuns
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
for Samusung Samsu wonderful wonderful Galxy Sumsang Cell cellular Sam
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
за Galaxi Gelaksi случај balr Gelaksi Galasy Мобилни movil Samung
дизајн:
за Galasy Galxy Caso funda Samaung Gelaksi Заштита etui Samusung
Примена:
за Samusng Samsng bollmann) телефон funda Samung Galxy Мобилни fundas Samsu
Бродови Од:
за Samsung galaxus Телефон СМ carteras casa balr
Место на Потекло:
за Samsung galxi Торба glaxey besot Торба Заштитник случај
Материјал:
PC + Силикони
Функција:
Моден Жица Цртање Случај
Функција:
Заштита на Вашиот Телефон од Гребење, Нечистотија
испорака датум :
1 да 2 Работен Ден
Пакет:
OPP Вреќа Само
одговараат за модел 1:
за coque Samsung Галакси Преовладуваат LTE G360 G360H G361F Случај

Поврзани производи