Топла KZ1190 Прилично снегулка Кристал 18mm snap копчиња одговара DIY убавина прилепува нараквици ѓердани накит трговија на големо Алки жени
Ново - 6 %

Топла KZ1190 Прилично снегулка Кристал 18mm snap копчиња одговара DIY убавина прилепува нараквици ѓердани накит трговија на

Залиха
DEN 35.04
DEN 33.00
Износот:


Дијаметар : 20mm
Облик : Тркалезна
Материјал : Метал
knob : 5.5 мм
Количина : 1pcs
Пакет : OPP Кеси as default. Кутии и други пакување е availble на барања
ОЕМ ДОБРЕДОЈДЕНИ!
Добредојдовте на Godbless U продавница!
П : Дали имате минимум цел количина или вредност?
A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !
П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден од 3 работни дена. Ако некои од објектите се надвор од акциите, ние треба 3~7days да се произведе, ве молиме да бидат трпение!
П : Дали имате минимум за бесплатен превозот од DHL?
О : за Повеќе од $200 ние ќе бесплатен превозот со DHL или други express!
П : Кога можам да се добие пакет?
A : цел износ помалку од $5 ќе брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нормално трае 20-40 дена за сад и Европа, 30~60 дена во други земји.
повеќе од $5 ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail/epacket нормално трае 15-20 дена за сад и Европа, 20~40 дена во други земји.
(ПС : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не следење на информации,така се повеќе од $5 е подобро )
П : Што треба да направам ако не го добиете пакетот?
A : Како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и кина пост воздух пошта е потребно долго време на патот, ве молиме да бидат трпение, ви благодариме! Ако има преземено во текот 55 дена , ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас.
П : Што треба да направам ако постојат проблеми на производи?
А : ве Молиме контактирајте со нас, прво преку aliexpress порака и испратете фотографија во 7 дена. Ние ќе се вратам на вас побрзо. Ние ќе го потврди вашиот проблем и наплата за вас во 3 работни дена.
Ви благодариме за вашето сите 5 ѕвезди повратни информации

Декларираните карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс

Поврзани производи