2017 Најмалите Мини Дигитален фото апарат Full HD CMOS 2.0 Мега Пиксели 640*480 DV DVR 720P Аудио Видео Камера Рекордер Мини видео камера JPG
Ново - 36 %

2017 Најмалите Мини Дигитален фото апарат Full HD CMOS 2.0 Мега Пиксели 640*480 DV DVR 720P Аудио Видео Камера Рекордер Мини

Залиха
DEN 235.20
DEN 151.00
Износот:

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој клиент за заштита на приватност и поддршка Пад на Превозот . Ние поддршка Pay Pal за плаќање,ова е нашиот Pay Pal ID : D8 Z5 BYDX2 W33 G Ние имаме свои фабрика,ние може да обезбеди подобро и трговија на големо цена, ако цел повеќе. Ние ќе се тестира на објектот и пред да се испраќаат надвор,пак во добар пакет и брод нив наскоро откако ќе се плати на плаќање. Ако имате било какви коментари,pls контактирајте со нас во секое време,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите било какви барања. Топло добредојде за да ја посетите нашата продавница,повеќе suprise и шансите се чека за вас :
SQ8 Мини Камера Full HD 1080 P 720 P Микро Дигитална Камера DVR Камери за Видео Рекордерот на Глас Mini DV видео камера IR Ноќ Визија веб Камера
Главни Карактеристики :
Висока дефиниција целосна HD1080 P
Компактен дизајн, преносни handhel
Поддршка за TV излез, ТВ монитор видео connectio
Сликата дел : 4 : 3
Капацитетот на батеријата : 200m Ah
Работно време : Околу 100 минути
Полнење напон : DC 5
Спецификации
Општи
Системски побарувања : Mac OS x 10.3.6 погоре,Win 7,Windows 2000 / XP / Vista
Складирање
Макс Надворешни Картичка е Поддржана : ТФ 32 GB
Класа Оценка Барања : Класа 10 или Над
Моќност
Батерија Тип : Вграден-во 200m Ah полнете ја батеријата
Полнење начин : USB полнење со PC
Основни Информации.
Камерата Пиксели : 12 MP
Видео/Слика/Аудио
Декодирање Формат : MJPG
Видео формат : AVI
Видео Резолуција : 1080 P (1920 x 1080),720 P (1280 x 720)
Видео Рамка Цена : 30fps
Слика Формат : JPG
Резолуција на слика : 12 M (4032 x 3024)
Аудио Систем : Вграден микрофон/звучници (AAC)
Функции
Motion Detection : Поддршка
USB Функција : USB-Дискот
Интерфејс Тип : Мини 8 pin USB
1x мини камера
1x usb кабел
1x клип
1x упатство

Декларираните карактеристики

Тип:
Мини
Пакет:
Yes
Висока Дефиниција Поддршка:
1080P (Full-HD)
сензорот технологија:
CMOS
Бренд Име:
Dehyaton
Мемориска Картичка Тип:
MicroSD / ТФ
Вградена Меморија Големина:
НЕ
Број На Модел На:
SQ8
функција 1:
Мини Камера
Карактеристика 2:
мини видео камера
функција 3:
Mini DV
карактеристика 4:
SQ8 снимач
Карактеристика 5:
микро камери
Функција 6:
Рекорд Шлем
Карактеристика 7:
веб камера
Функција 8:
Мини Дигитален Фото Апарат
Карактеристика 9:
најмалата камера
Карактеристика 10:
камерата поддршка ТФ-картичка

Поврзани производи