1pcs Хром Vanadium Челик Приклучок Адаптер Хексадецимален месо тело да 1/4 3/8 1/2 Продолжување Вежба Битови Бар Хексадецимален Малку Сет Рака Алатки

1pcs Хром Vanadium Челик Приклучок Адаптер Хексадецимален месо тело да 1/4 3/8 1/2 Продолжување Вежба Битови Бар Хексадецимален

Залиха
DEN 34.56
Износот:


Објектот Се Опише :
1. 100% Нов Бренд и Висок Квалитет
2. Клуч облик : Еден клуч
3. Материјал : Хром-vanadium Челик
4. целосна должина : 50 mm
5. 1/4 Големина : 50mm
3/8 Големина : 50mm
1/2 Големина : : 50mm
6. Стандард : Кралскиот систем
7. користат за да : Може да се користи во инсталацијата на пневматски шрафцигер, електрични шрафцигер, пневматски вежба, вежба вежба вежба, рачен шрафцигер и други инсталација за хексагонална алатка за поддршка на
Пакетот вклучува : 1 BUC* Хром Vanadium Челик Приклучок Адаптер

Декларираните карактеристики

Тип:
Клучеви
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
Kitbakechen
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број На Модел На:
GJ0078
Големина:
50 mm
Број на Парчиња:
1pc
Пакет:
Редовни
Тип:
Еден клуч
Стандард:
Империал систем
Материјал:
високо-јаглероден челик
Целосна Должина:
70 x50 mm
Пакет:
Други

Поврзани производи