Bespmosp Мајка Љубов Срцето Круг Pendant Хривнија Алка Семејство Сакаат Жените Мајка Мајка Денот на Благодарноста Фестивал Мода Подарок
Ново - 14 %

Bespmosp Мајка Љубов Срцето Круг Pendant Хривнија Алка Семејство Сакаат Жените Мајка Мајка Денот на Благодарноста Фестивал Мода

Залиха
DEN 57.12
DEN 49.00
Износот:

Материјал : Цинк Легура Боја : Како На Сликата Покаже Предмет Тип : Нараквица Алка Стил : Креативни, Симпатична Количина : 1 Buc 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Парична Казна Изработка, Атрактивен Изглед. Отпорност На Корозија, Отпорност На Абење. Нема Деформација, Без Промена На Бојата. Лесен За Употреба И Удобен За Носење, Симпатична. Тоа е Gadget, со цел Да Направи Изненадување На Вашите Пријатели И Семејството. Погоден За Наврати : Запознавање / Секојдневниот / Свадбена / Годишнината / Неколку подарок/ Укажуваат на тоа


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
bb
Затворач Тип:
Hummer
Бренд Име:
Bespmosp
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој

Поврзани производи