Нов Висок QualityCar Возрасни Деца Појасот Триаголник Одредување на Уред Деца Појасот Регулаторот Заштита на Децата 20*24.5 CM
Ново - 10 %

Нов Висок QualityCar Возрасни Деца Појасот Триаголник Одредување на Уред Деца Појасот Регулаторот Заштита на Децата 20*24.5

Залиха
DEN 220.32
DEN 198.00
Износот:


Нов Висок Quality Car Возрасни Деца Појасот Триаголник Одредување на Уред Деца Појасот Регулаторот Заштита на Децата 20*24.5 CM

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ЈИ КА
Објектот Ширина:
20inch
Објектот Тежина:
42g
Материјал Тип:
Животната средина дише памук
Специјални Функции:
Безбедност на децата појас модератор
Име На Модел:
005 Дете појасот модератор
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
24.5inch
Тип На Објект:
Појаси & Баласт
Име на производ:
појасот за носител на
Спецификација На Производот :
20*24.5 cm
погодни за сезоната:
Четири Сезони
За публиката:
Возрасни деца
инструкции за перење:
Хемиско Чистење
Погоден за модели:
пет автомобили заеднички

Поврзани производи