Нова Мода Алка за Жените Хривнија Бренд Дизајн Гроздобер Накит Отвори Хривнија

Нова Мода Алка за Жените Хривнија Бренд Дизајн Гроздобер Накит Отвори Хривнија

Залиха
DEN 95.52
Износот:


Декларираните карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
6.2 cm
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Mloveacc
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
позлата:
Platinum Позлатен
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
CC12241
Злато Ткаенината Стил:
бренд за накит
Злато Ткаенината Пол:
Жените
Злато Ткаенината Боја:
како Слика
Злато Ткаенината Големина:
6.2 cm
Злато Ткаенината Тежина:
20g
Манжетната Алка Материјал:
Дувачкиот
Манжетната Алка Пакет:
Меур торба
Манжетната Алка Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба

Поврзани производи