ADLN Сина Мајката на Невестата Фустани со Јакна 3/4 Ракави Chiffon Плус Големина Вечер Gown за Мајка Vestido де Madrinha
Ново - 30 %

ADLN Сина Мајката на Невестата Фустани со Јакна 3/4 Ракави Chiffon Плус Големина Вечер Gown за Мајка Vestido де Madrinha

Залиха
DEN 6096.00
DEN 4267.00
Износот:


Декларираните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
Директно
Бренд Име:
ADLN
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Pleat,Appliques
Вистински Слики:
Yes
Воз:
Понесете Воз
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Деколте:
О Деколте
Број На Модел На:
JYG788
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Со Јакна
Повод:
Формално Вечер
Големина:
Custom made
боја:
сопствени направени
прилагодена големина:
Да,договорот нас
превозот:
Aliexpress стандард превозот или како барање
вистински фото:
Yes
Додатоци:
Цената не вклучува
Акции На Објектот:
No
MOQ:
1 Парче
Времето За Производство:
7-10days

Поврзани производи