9H Екран заштитник Калено Стакло Филм За Alppe iPhone случај 4 4S 5 5S SE 5C 6 6S 7 Плус случај 5case 6case 4case маска
Ново - 20 %

9H Екран заштитник Калено Стакло Филм За Alppe iPhone случај 4 4S 5 5S SE 5C 6 6S 7 Плус случај 5case 6case 4case маска

Залиха
DEN 210.24
DEN 168.00
Износот:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
9 H Екран заштитник Калено Стакло Филм За Alppe i Phone случај 4 4 S 5 5 S SE 5 C 6 6 S 7 Плус случај 5case 6case 4case маска

Декларираните карактеристики

Материјал:
1 персонални компјутери, 2 компјутери
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone5c,iPhone 7 Плус,iPhone 6,iPhone 4,iPhone 7,iPhone SE,iPhone 5
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Големина:
for iPhone ifone para wonderful ifon ipohne coque Back ihone iphine
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
mksup
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Симпатична
Карактеристики:
за iPhone ifone став прекрасен ifon ipohne coque Назад ihone iphine
Оригинал или Не:
за iohone aphon capinhas fundas iohone iPhone Покриеност csse ifone ifo
дизајн:
за iphon iPhone aksesuar став iphon iPhone estuche Мобилен aiphon aiphon
is_customized:
for ipone ipohne estuche fundas ipone aphon para Accessory aifon ifone
Материјал:
за ihpone ifon bollmann) телефон преносни ihpone aphon celular hoesje ifone ипо
Место на Потекло:
за Apple iphone phne 1 aksesuar iphonr враќање на 2 компјутери Додаток fourr
Модел 1:
Експлозија-доказ Јасно Калено Стакло Филм 9 HD За iphone 4 и 4s случај
Модел 2:
Калено Стакло Филм 9 HD За iphone 5 5s 5c SE случај
Модел 3:
Експлозија-доказ Јасно Калено Стакло Филм 9 HD За iphone 6 6s случај
Модел 4:
Калено Стакло Филм 9 HD За iphone 6plus 6s плус случај
Модел 5:
Експлозија-доказ Јасно Калено Стакло Филм 9 HD За iphone 7 случај
Модел 6:
Експлозија-доказ Јасно Калено Стакло Филм 9 HD За iphone 7plus случај
модел 8:
За Калено Стакло Alppe Екран Заштитник Филм Покрие Случај телефон случаи
модел 9:
премиум калено стакло

Поврзани производи