Лебдечки Locket Шарм Бесплатен Превозот на Големо Мода 120 Компјутери Прекрасна Тибет Еднорог Шарм Приврзоци 16x16mm Накит Diy C72
Ново - 27 %

Лебдечки Locket Шарм Бесплатен Превозот на Големо Мода 120 Компјутери Прекрасна Тибет Еднорог Шарм Приврзоци 16x16mm Накит Diy

Залиха
DEN 863.52
DEN 630.00
Износот:

Мојот пријател :
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време
1 : Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.
2 : Ако не го примите пакетот за долго време, ве молиме контактирајте со нас и ние веднаш ќе го решат. Ви благодарам многу, и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања. Ви благодариме, ние го цениме убави работи : )
Следново е време на испорака за пакет :
Кина Пост мал пакет плус обичните 16 - 60 дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail - 10-45 дена
E - пакет - 5-25 дена
EMS - 5-12 дена
DHL / Федекс / UPS-от 3-10 дена Добредојдовте во мојата продавница!
Висок Квалитет На Гаранција Супериорен Продажба На Услуги
Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет приврзоци Големина : 16*16mm Состојба : 100% Сосема Нов. КОЛИЧИНА : 120pcs/торба
боја : како на сликата
Тип : Трговија На Големо
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
C72
Материјал:
Метал
Материјал:
Цинк Легура

Поврзани производи