1PCS Пеперутка Ѕвезда,Поставен на Dangle Брадавица Barbell Прстени Пирсинг Брадавица Shield Бар Пирсинг Накит

1PCS Пеперутка Ѕвезда,Поставен на Dangle Брадавица Barbell Прстени Пирсинг Брадавица Shield Бар Пирсинг Накит

Залиха
DEN 47.52
Износот:


Опис
*Материјал : 316l хируршки челик
*Бруто Тежина : 10g
*Боја : како на сликата шоу
*Големина : Како се покаже слика
*Desgin : Фитили Брадавица Штит
*Ова Многу вклучувајќи : 1pcs/многу
*Гаранција : 12 месеци гаранција
Детали Шоу
Плаќање
*Ние го прифаќаме Alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот
*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail
*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберете
Услуга
*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24hours, и 36hours на викенд

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Телото Накит Тип:
Брадавица Прстени
Број На Модел На:
SLBR1508214
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
316l хируршки челик
Мерач:
како се покаже слика
Големина:
As picture show
многу:
1pcs по поставување

Поврзани производи