За ФОЛКСВАГЕН Jetta V MK5 Varaint 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Автомобил-Stying 5 Брзина Автомобили се Држиме Опрема Shift Knob Со Кожа Подигање Црвена Линија
Ново - 45 %

За ФОЛКСВАГЕН Jetta V MK5 Varaint 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Автомобил-Stying 5 Брзина Автомобили се Држиме Опрема Shift

Залиха
DEN 1151.52
DEN 633.00
Износот:


Висок Квалитет На Автомобил Опрема Се Држи Копчето Shift Knob Со Кожа Го Подигнете
Одговара За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 5 MK5 2006 - 2011
Одговара За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 5 Varaint 2008 2009
Информации За Производот
Прирачник МТ Опрема се Држи копчето Shift Knob Подигање на Менувачот тип : 5 брзини мануелен Вметнете дупка големина : 12 MM Состојба : 100% нови резервни производ Материјал : Висок квалитет на СТП кожа и ABS пластика Боја : Црна + Црвена Линија Вклучени се : Промена Knob x 1 Потврдија : ПОНИ Гаранција : 12 Месеци
Вистински Фотографии :
Пони Потврдија :
Моделите се достапни во DFLA се како следното : 1 За "ФОЛКСВАГЕН" модели , имаме за бора mk4, поло, passat Б5, passat b6, passat B7, Голф 5&Голф 6, MK5&MK6, Touran или Caddy, T5 Транспортерот, Tiguan. 2 За Ауди модели, A3, A4 B6, A4 B8, C5 A6 се достапни. 3 За BMW модели, E39, E90, E60, E97, E81 се достапни. 4 За Бенц модели, W202, W203, W123 се достапни. 5 За "Шкода" модели, Octivia јас, Octivia II, Fabia јас, Fabia II и Врвен се достапни. 6 За Peugeot модели, 307, 405, 206 се достапни. 7 за "Рено" Модели, Cilo, Kangoo, Сценско, Megane се достапни. 8 Нови производи се нудат секој месец и moudling услуга е секогаш на располагање.
Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачки
Следење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : Или http : //www.yw56.com.cn/english/index.aspx
По-продажбата на услугата : Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција ; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Објектот Висина:
25cm
Објектот Тежина:
0.28kg
Име На Модел:
1K0711113CG
Бренд Име:
DFLA
Година:
2006 2007 2008 2009 2010 2011
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
16cm
Материјал Тип:
ABS + СТП Кожа
Објектот Ширина:
26cm

Поврзани производи