EZON Altimeter Барометар Термометар Компас Временската Прогноза Отворено Мажите Дигитални Часовници, Спортски Часа Качување Пешачење рачен часовник

EZON Altimeter Барометар Термометар Компас Временската Прогноза Отворено Мажите Дигитални Часовници, Спортски Часа Качување

Залиха
DEN 6335.04
Износот:


Вовед ви благодариме за купување EZON Пешачење Серија види. Ова е мулти-функционални види ги комбинира altimeter, барометар, термометар и електронски компас, а исто така и време, календар, аларм, stopwatch (стоперка), тајмер. Овој часовник може да се измери висина, притисок, температура и ориентација, но, исто така, може да се прикаже времето на 48 градови во светот. Функција Компас Барометар Altimeter Термометар Час Свири Единица Прекинувач (m↔договорот за слободна трговија, h Pa↔i Nhg, °C↔°F) Изгрејсонце & Заоѓање на Алармот3 Поставува Одбројувачки Тајмер Стоперка Светот Време48 градови низ светот време Рекорд 50 сет на прирачник висина рекорд Светлото 50 Метри Водоотпорен
1. Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 4-15days со шведска или швајцарската Пост / Хонгконг Пост/Кина Пост,превозот начин ќе зависи од вкупната цена,Време на Испорака е 22-45days 2. Понекогаш тоа може да потрае 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. 3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. 4.Ако имате било каков проблем или посебни барања на нашите превоз политика, ве Молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде Задоволително решение.
1.Испорака во 22-45days,по вашата исплата. 2.Не се задоволни ќе се врати и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор како е можно поскоро. 3.100% вистински опис 4.Ние ќе Безусловна наплата ако не го примите објект во рок од 60 дена по уплатата (Бразил е 120 дена)
1. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да се земе една минута за да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, Ние со задоволство ќе го стори истото за вас 2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга 1. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 5 дена по сте го добиле вашиот објект и само ќе ја преземе враќање превозот цена. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот. 2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. Ако заменетата не е достапно, тогаш Безусловна враќање ќе бидат издадени од страна на оригиналниот метод на плаќање.
1. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail 2. Нашиот работен распоред : од ОБЕДИНЕТИТЕ ЧЛЕНКА : PM 6 : 00-СУМ 2 : 00 ФРАНЦИЈА : AM2 : 00-AM 10 : 00 ШПАНИЈА : 2 СУМ : 00-AM 10 : 00 ГЕРМАНИЈА : СУМ 2 : 00-AM 10 : 00 АУ : СУМ 12 : 00-PM 8 : 00 БРАЗИЛ : ЧАСОТ 10 : 00-AM 7 : 00 РУСКАТА ФЕДЕРАЦИЈА : СУМ 5 : 00-2 ЧАСОТ : 00 3. Ние може да одговори на Пораки во рок од 24 часа, во рок од 36 часа за Викендот.

Декларираните карактеристики

боја:
H001H11
Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Алармот,Назад Светлина,Отпорен На Вода,Мерење Притисок,Повеќе Време Зона,Недела Екранот,Хронограф,Постојана Календар,Altimeter,Компас,Шок Отпорни,Repeater,Престане Да Се Види,Да Се Заврши Календарот,Температура, Мерење,Авто Датум
Движење:
Smart,Дигитален
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Спорт
Број На Модел На:
H001H11
Dial Дијаметар:
45mm
Пол:
Мажи
Бендот Должина:
24cm
Бендот Материјал Тип:
Гума
Случај Обликот:
Круг
Случај Материјал:
Полиестер
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Затворач Тип:
Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Бендот Ширина:
24mm
Бренд Име:
Ezon
Случај Дебелина:
15mm
функција 1:
Altimeter
функцијата 2:
термометар
Функција 3:
Барометар,На Мерење На Притисок
Функцијата 4:
Компас
Функцијата 5:
Временска Прогноза
Функција 6:
Изгрејсонце & Заоѓање
Функцијата 7:
Светот време
функцијата 8:
алармот
функција 9:
Качување, Пешачење, Спортски

Поврзани производи