10.1 инчен 2к WQXGA LCD Панел TFT Екран Hdmi MIPI Одбор за Контрола на 3D печатач
Ново - 14 %

10.1 инчен 2к WQXGA LCD Панел TFT Екран Hdmi MIPI Одбор за Контрола на 3D печатач

Залиха
DEN 4457.28
DEN 3833.00
Износот:

10.1 инчен 2к WQXGA LCD Панел TFT Екран Hdmi MIPI Одбор за Контрола на 3 D печатач
Ве молиме имајте во предвид : ве молиме распрашајте се специјалист за да се отстрани осветлувањето во случај на оштетување на lcd

Декларираните карактеристики

боја:
Со Светлото, Без Осветлување
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Бренд Име:
Wisecoco
Број На Модел На:
за 3d печатач
Големина:
10.1 Инчен
Резолуција:
2560x1600
Осветленоста:
500cd/м2

Поврзани производи