Кафена И Бела Зима Faux Крзно Заврши Булчински Наметка Топло Свадба Наметки Свадба Додатоци 2018 Стегање Shawl Украл Марами Краток
Ново - 20 %

Кафена И Бела Зима Faux Крзно Заврши Булчински Наметка Топло Свадба Наметки Свадба Додатоци 2018 Стегање Shawl Украл Марами

Залиха
DEN 1536.00
DEN 1229.00
Износот:


Опис на производот Кафена и Бела Зима Faux Крзно Заврши Булчински Наметка Топло Свадба Наметки Свадба Додатоци 2018 Стегање Shawl Украл Марами Краток
Стандардна Големина Графикони :
Ако големината е начин на исклучување стандардна големина , можете да ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба да се провери вашиот мерење (вклучувајќи биста ,половината,колковите,рамо до подот,heigth на чевли ect)јасно .Исто така, можете да го напуштите вашиот сопствен мерење од страна на e-mail пораки или да разговарате со нашите продавач онлајн.
Големина На Топ Листите
Проверете Боја на топ Листите , изберете боја што ви се допаѓа , а потоа ја напушти боја број
Превозот Време
Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ . Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
Политика За Наплата
Ве молиме да ја потврдите вашата цел (право големина, боја, стил) внимателно пред да се одлучи да се одржи редот. Сите налози се обработени според вашата нарачка потврда, и ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволи сите клиенти. 1. Враќање ве Молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за враќање на прв рок од 7 дена по добивањето на објектот. Потоа можете да разговарате со нас за прашања што се има. 90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка, без да мора да се испрати нешто назад. Вратени точка мора да биде во совршена состојба, како што беше испратена до вас, не се променети и не се носи.
Известување за Додаток : фустанот не содржат било кој додаток,како свадбен превез,ракавици,итн во обои Различни слики : Компјутерски екрани имаат хроматските аберации,особено меѓу CRT и LCD Мерења : Plese се најде на локалните прилагодување да ви помогне да се земе мерки на Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме да го заврши цел онлајн, и ни остави позитивен фидбек . Ние ќе се обидеме потрудиме да победи вашиот 5 ѕвезди . Никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред вашите негативни повратни информации.

Декларираните карактеристики

боја:
Бела, Кафеава, Беж
Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
свадба обвива
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
KS Ми Unshakenes
Број На Модел На:
05
Материјал:
Памук,Полиестер
Техника:
Хеклани
Сатенски Крзно Трим Заврши:
свадба кејп
Црвено Булчински Наметка:
Наметка за Невестата Зима
Маскирани Булчински Капа:
Краток Faux Крзнено Палто за Свадба
Зимски Свадба Булчински Јакна:
Faux Крзно Свадба Bolero

Поврзани производи