Прекрасна Бебе Девојки Пролет, Есен Бебето Девојки Принцеза Чевли Девојка Деца Симпатична Цвет Декорација Каубој Footweat Партија Чевли Нови 2017
Ново - 21 %

Прекрасна Бебе Девојки Пролет, Есен Бебето Девојки Принцеза Чевли Девојка Деца Симпатична Цвет Декорација Каубој Footweat Партија

Залиха
DEN 175.68
DEN 139.00
Износот:


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница.
Ви благодарам многу!!! ^-^
100% Сосема нов и висок квалитет
Материјал : СТП
Боја : Како што е прикажано на pitcure
Стилови : Принцезата Чевли
Спецификации :
Пол : Девојка
Повод : Неврзан
Стил : Партија Чевли
Боја : Розова,Сива,Златна
Пакетот Вклучува : 1 Pair Бебе Чевли
големина возраст, должина и ширина
1-S 0-6 M 11cm/4.33 5.6 cm/2.20
2-6 M-12 M 12cm/4.72 5.8 cm/2.28
3-L 12-18 МИЛИОНИ 13cm/5.12 6.0 cm/2.36
Answer : ___________________________ Note :
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
'

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3
Бренд Име:
Kacakid
Пол:
Бебе Девојка
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Флорални
Outsole Материјал:
корк
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Сезоната:
Пролет/Есен
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци

Поврзани производи