6.0 во. Freelander Повеќе Стил/Боја змеј рачка има Profissional Фризерски Ножици Берберот Shears Висок Квалитет Салон
Ново - 15 %

6.0 во. Freelander Повеќе Стил/Боја змеј рачка има Profissional Фризерски Ножици Берберот Shears Висок Квалитет Салон

Залиха
DEN 854.40
DEN 726.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Freelander
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Број На Модел На:
KIV06
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
вкупна должина:
15-19CM
Тип На Објект:
Косата Режа
Големина:
5.0~7.0inch
Тип:
Сечење и Чистење Ножици
боја:
Сребрена/gold/црна/technicolor
Стил:
Право Раце Ножици
завртка боја:
Црвена и повеќе
Примена:
Коса
Процес на производство:
Рака-полиран
Тврдост:
61-62HRC
Сечење процес :
сечење на жица
Сечилото материја:
Јапонија 440c
Површински Третман:
Огледало полирање/Тефлон/Титаниум позлата
логото:
Може да се прилагоди

Поврзани производи