Круг Печати Бохемски Mandala Tapestry Ѕид Виси Пикник Плажа Крпа сино Ќебе

Круг Печати Бохемски Mandala Tapestry Ѕид Виси Пикник Плажа Крпа сино Ќебе

Залиха
DEN 275.04
Износот:

Може да се користи како плажа фрли, Јога мат , маса крпа, и како tapestry или ѕид виси. Убава и антички дизајн, лесно да се чисти. Може да се користи како плажа фрли, Јога мат , маса крпа, и како tapestry или ѕид виси.
Убава и антички дизајн, лесно да се чисти.
Модел : Круг Сина Печатење
Дијаметар : 150*150cm
Материјал : Chiffon
Пакет Се Вклучени :
1x Круг Печати Ќебе(другите не се вклучени)
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Deoxygene

Поврзани производи