Вистински Кожа Ѓердан Панк Гроздобер Кожа Накит Мажи Жени Ангелските Крилја Pendant LSXL4

Вистински Кожа Ѓердан Панк Гроздобер Кожа Накит Мажи Жени Ангелските Крилја Pendant LSXL4

Залиха
DEN 153.12
Износот:


Ако цел износ помалку дека УСД $10.00,
Ние ќе испорака никој следење на парцела од Хонгконг,
Тоа е околу 20-45 работни дена да пристигнат.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
RINYIN
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Пердув
Број На Модел На:
LSXL4
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
1.5X3.8CM
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Состојба.:
Бренд-Нови
Пол.:
Мажите и жените
Повод.:
Партија,Свадба,Ангажман,Годишнина
Стил.:
Панк,Мода,Тренд,Романтични,Гроздобер,Рок,Хип
is_customized:
Yes
Должина:
Adjustable to 55CM

Поврзани производи