100*4cm Multicolor Тебе Зелен Мермер Шема Сосема Нов Трансфер Помине Фолија Decal Налепници За Помине Уметност Украси A40
Ново - 5 %

100*4cm Multicolor Тебе Зелен Мермер Шема Сосема Нов Трансфер Помине Фолија Decal Налепници За Помине Уметност Украси A40

Залиха
DEN 33.60
DEN 32.00
Износот:


Нашиот веб Сајт е :
Точка БР : A20-a40
Материјал : Пластика
Количина : 1pcs
Пакет : OPP вреќа/парче
Како Да Се Најде Нас?
Како Да Се Купат?
Ви благодариме за вашата посета на нашиот веб-сајт, уживаат во шопинг : -)

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Бренд Име:
ELESSICAL
Стил:
види слика
Број На Модел На:
A20-A40
Материјал:
Пластични
Големина:
100*4cm
Количина:
1pc

Поврзани производи