5 Долго,Флексибилни Гума Вентил за Проширување,Работа w/ вентилот на Гумата Директно
Ново - 10 %

5 Долго,Флексибилни Гума Вентил за Проширување,Работа w/ вентилот на Гумата Директно

Залиха
DEN 163.68
DEN 147.00
Износот:

Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адресата што ја стави предизвика неуспех да се добие вас;
- Потврдете со вашиот царински пред секое купување ќе се направи. За да се избегнат такви дополнителни трошоци се случи, ние ќе се покаже на ставка опис како "ПОДАРОК" и ја намали цената на разумен еден да се покаже на Фактурата. Во случај некој од овие трошоци се направат, сите ќе се дојде до купувачот е буџет што ние не ќе се одговорни за нив. Ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас кога имате било какви забелешки по приемот на нашите производи.
Драги пријатели, ви благодариме за посетата на нашата продавница. Ние само ја понудата "СИГУРЕН · ИЗДРЖЛИВ · ВРЕДНИ" производи за вас, за нашите ценети купувачи. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било какви прашања или посебно барање, ние би сакале да слушнеме од вас и ќе се обезбеди најдобра услуга за вас.
* Item Спецификација :
Должина : 5"
Нето Тежина : околу 30g = 1. Ако некој објект што ве привлекува, ве молиме додадете го во вашиот омилен предмет листа. Ви посакувам среќен шопинг тука. Ве молиме да ни остават со позитивни повратни информации и 5 ѕвезди кога сте задоволни со нашите производи и услуги.
Детали За Производот >>
* Ставка Опис :
Бесплатен Превозот, 1pc, со Висок Квалитет, 5" Долго Флексибилни Гума Вентил Продолжување
Боја : Црна Гумени Црева
Предмет Бр. Тоа е високо ценет кога ќе ја напушти било какви предлози за нас за да ги подобриме нашите производи, дизајн, пакет, итн. Исто така, ако имате било непријатно чувство на нашите производи, само зборуваат со нас слободно пред openning било спор. Прво на сите, ние би сакале да ви се заблагодарам за вашето време за пишување на порака до нас. Увозни давачки, Даноци, Ракување со Обвиненија не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија. EZ Работа.стр кога ќе добиеме проверена плаќање;
- Бидете сигурни дека ќе внесување на точни испорака адреса, контакт информации да се добијат точка во времето. Тука сме подготвени да се реши тоа.
Ви благодариме,
Имајте пријатен ден!
TOP_END ТИМ.
Покрај тоа, ние ќе ја објавите на нови објекти секој месец за вашиот опција. :
TR2015-053-5
* Item Функција :
Универзален Тип, Работа Со вентилот на Гумата Директно, Или да Додадете Менгеме Да Работи Директно со Двојни Тркала. Навистина, тоа ќе ни ги охрабри / нашиот тим да се обезбедат подобри услуги и производи за вас.06 оз
* Материјали (Eco-Friendly) :
100% Месинг Матични, Гумени Црева
* Пакет :
Најголемиот Дел + Стандардна Извоз Пакување
Производ На Слики >>
Превозот >>
- Објектот ќе брод надвор. Па, се надеваме дека ќе го провери тоа внимателно пред наддавање / купување на било какви предмети;
- За време на Маса за Испорака :
Од 4 до 8 работни дена од експрес, како што курирската служба DHL, UPS-от, Fed Ex, итн;
7 до 15 работни дена од E-Пакет На сад;
Од 15 до 30 работни дена од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail на светот;
15-50 работни дена од Кина Воздухопловната на светот;
Така, изберете соодветна превозот начин пред вашиот наддавање;
Повратни информации >>
Ова е многу важно за нас. Но, ова не е 100% загарантирано дека пакетот не ќе се проверуваат од страна на вашиот царински и може да увозни давачки, данок или бесплатно ќе значи.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Бренд Име:
JUSTAUTO
Специјални Функции:
Флексибилни Гума Вентил Продолжување
Објектот Волумен:
1
Материјал Тип:
Месинг,Гума
Објектот Тежина:
30g
Име:
Флексибилни Гума Вентил Продолжување
Боја на Гумени Црева:
Црна
Функција & Feature:
Работа со Гуми Vavle Директно
Објектот нема:
TR2015-053-5
Тема:
8V1
Должина:
5

Поврзани производи