Easttop Harmonica Diatonic 10 Дупки Armonica Блуз Харфа C D E F G A B Копче Устата Ogan Музички Инструмент професионални gaita
Ново - 14 %

Easttop Harmonica Diatonic 10 Дупки Armonica Блуз Харфа C D E F G A B Копче Устата Ogan Музички Инструмент професионални gaita

Залиха
DEN 805.92
DEN 693.00
Износот:

Можеби ќе треба да ги плати без царински давачки. Опис На Производот
Мулти-точка за поддршка дизајн на предната страна,Повеќе цврсти и издржливи. Тоа може да Самостојна,неколку или многу луѓе ансамбл, и може да игра со другите музички инструмент заедно,и може да игра за пеење и танцување. Згусне Бакарна плоча,1mm бакарна плоча прави harmonica звук повеќе јасни и распеана. harmonica Покрие дизајн : згусне бакар маска,парична казна за печатење дизајн со доволно цврстина,тоа не е лесно да се деформира со долго време играјќи. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Секој производ ќе се проверуваат и тестираат пред превозот,па ние ќе ви понуди производ добар во квалитетот, но ниско ниво на цена,јас не мислам дека вие ќе добиете задоволни производ од нас.
Се враќа :
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Easttop Harmonica Diatonic 10 Дупки Armonica Блуз Харфа C D E F G A B Копче Устата Ogan Музички Инструмент професионални gaita
Harmonica има предности на мала јачина на звук и удобен носи, има имиња на "ги носи - во музика" и "џеб пијано".ако не ви се допаѓа нашиот производи за било која причина,ве молиме слободно да ни ги испратите вашите повратни информации,ние ќе го цениме тоа многу!Ве молиме контактирајте ме непосредно пред да замине на неутрален или негативен фидбек

Easttop Harmonica Diatonic 10 Дупки Armonica Блуз C D E F G A B C# О# Д# F# Устата Ogan Музички Инструмент Easttop Harmonica.Ние сме сигурни дека нашите музички инструменти имаат точни тон,атрактивни звук,непречено извршување и доброто изглед. Совршен процес.5 мм * 18 мм Тежина : 83g основна плоча : бакар позлата Модел : T008 K Боја : Црно или Сино Тон : G/ F / E /D /C /B /A /A#(b B) /C#(b D) /D#(се) /F#(b G) /G#(b A) ,Paddy A / Paddy A# /Paddy C /Paddy D /Paddy F /Paddy G тон /копчиња Материјал : Увезени phosphor бронза полињата(Звукот на Пролет), Бакар содржина 99. Увезени phosphor бронза полињата(Звукот на Пролет) : Бакар содржина 99.Користење на UNTEX складира енергија заварување машина,заварување harmonica звук пролет , се гарантира постојаност на пролет, кога играње. harmonica користиме Високо квалитетна ABS смола frets.
Царинската Ослободување(Помалку или без Царински Даноци За Вашите производи!)
Ние ќе брод објект и извештај за вредноста на стоката од страна на до 10. Тоа е светла и мек тон и специјален музички перформанс.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен за такво damag или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Посебни harmonica главата. Но, царинската ќе се отвори пакетот и ревалоризираат на производи понекогаш,имаме доволно искуство за да ви помогне да се добие производ преку безбедно. Пакет : 1 * Harmonica 1 *Harmonica торба 1 * ткаенина за чистење Забелешка : 1,цената е едно парче од harmonica ; 2, Ако сте почетник, ви препорачуваме C копче.Користење на дигитални флеш tuned инструмент за тестирање на harmonica за 8 пати,се обезбеди intonation на производи. Следниве неколку совети за грижа за вашиот harmonica : не пијат леплива, тешки пијалаци пред играње. Име : Easttop 10 дупка блуз harmonica Бренд : Easttop Големина : 101 мм * 27.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.

Декларираните карактеристики

боја:
Сино Копче, Сина Б Клуч, Сина C Копче, Сина Д Клуч, Сино Е Клуч, Сина F Клуч, Blue G Копче
Изговорот Метод:
Diatonic
Полињата За Материјал:
Phosphor Бронза
Маска Материјал:
Хром-обложено Бакар Одбор
Тело Материјал:
Метал
Бренд Име:
ИСТОК ВРВОТ
Број На Модел На:
0062
Број на Забива:
10
Тип:
Сина Harmonica
Тон:
C,A,B,D,E,F,G,F#,G#,А#,C#,D#
Број на Копчиња:
10

Поврзани производи