мојата форма 60Pcs Една страна Спортски Одбојка Девојка Додатоци Шарм Накит
Ново - 5 %

мојата форма 60Pcs Една страна Спортски Одбојка Девојка Додатоци Шарм Накит

Залиха
DEN 431.52
DEN 410.00
Износот:


Подетални ИНФОРМАЦИИ Шарм големина : 18mm*21mm(за 0.71*0.83 инчи)
Материјал : Цинк Легура, Еко-пријателски направен, со nickle и да доведе безбедно
"Одбојка" шарм
Добро компатибилен со нараквица и клучните синџир
Тренди и класичен стил
DIY шарм

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Спорт
Број На Модел На:
AF186510
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
мојата форма
Стил:
Повик/Спортски
обложено:
Антички Сребрен Позлатен
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Zhe Џијанг (Кина)
Повод:
Забава,Подароци,Годишнина
Употреба:
Декорација
Сезоната:
во секое време
Стандард:
Еко-Пријателски

Поврзани производи