DoreenBeads Стакло Лабава Монистра Нерегуларни Портокал AB Боја Транспарентни За 18mm(6/8)x 17mm(5/8),Дупка: Прибл 1.1 mm,20 Парчиња
Ново - 45 %

DoreenBeads Стакло Лабава Монистра Нерегуларни Портокал AB Боја Транспарентни За 18mm(6/8)x 17mm(5/8),Дупка: Прибл 1.1 mm,20

Залиха
DEN 270.72
DEN 149.00
Износот:

Стакло Лабава Монистра Нерегуларни Портокал AB Боја Транспарентни За 18mm(6/8")x 17mm(5/8"),Дупка : Прибл 1.1 mm,20 Парчиња Материјал Стакло Големина Приближно : 18mm x17mm( 6/8" x 5/8")
Дупка големина : 1.1 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Multicolor Количина ќе добиете 20 од овој објект во листата цена Дел Не. B65151 Забелешка.
Doreen Beads Ѓердан Продавница
Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )
За нас
Нашата компанија основана во 2006 година.Во моментов,постојат повеќе од 400 вработени во нашата компанија.Во областа на накит ние сме професионална снабдувач со изобилството на производи,plenteous merchandize ресурси и зрели дистрибуција на канали.Добро објекти и услуги ќе донесе до вас.
Пакување детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
За превозот
Повратни информации & По продажба на услуги
1.Ако сте задоволни со нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.
2.Ве молиме кажете ни ако има било каков проблем во вашата торба и ние ќе се обезбеди најдобра услуга.Ве молиме не остави негативни повратни информации.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
B65151
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
64 g
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
DoreenBeads

Поврзани производи